O firmie Ratkor

 

Firma RATKOR powstała w 2010r, ale doświadczenie w branży zdobywaliśmy od 2006r. Zajmujemy się dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzacją i dezodoryzacją. Oferujemy kompleksową ochronę sanitarną obiektów tzw. tworzenie kompleksowych programów "monitoring system" dla: służby zdrowia, przetwórstwa mięsnego i spożywczego, handlu, hoteli, gastronomii oraz hodowli zwierząt.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim zwalczanie wszelkich owadów biegających i latających oraz szkodników drewna, zwalczanie gryzoni, czy też usuwanie przykrych zapachów i odkażanie pomieszczeń. Ponadto zajmujemy się fumigacją, czyli gazowaniem zboża, ziarna w silosach i w magazynach płaskich. Wykonujemy zbiegi technikami: opryskową, zamgławianiem termicznym (gorąca mgła) i na zimno (ULV), żel, opylanie, gaz.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem technicznym, jak i szerokim asortymentem środków chemicznych renomowanych firm. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Po przeprowadzonych zabiegach wystawiamy protokół po zabiegowy i dokumentację na zastosowane preparaty dla Inspekcji Sanitarnych.

 

Oferujemy Państwu system zabezpieczeń przed szkodnikami, oparty na zasadach zintegrowanej walki ze szkodnikami - IPM. Jest to zespół działań o charakterze profilaktycznym zapewniających pełny monitoring aktywności szkodników oraz ewentualnych efektywnych działań interwencyjnych.

W swoich działaniach uwzględniamy standardy bezpieczeństwa żywności: GHP, GMP, HACCP.

 

Ceny usług uzależnione są od specyfiki, wielkości i stopnia zainfekowania obiektów, przy czym w przypadku obiektów o dużych powierzchniach ceny można negocjować. Natomiast przy zawieraniu umów długoterminowych stosujemy upusty cenowe.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem technicznym jak również pełnym asortymentem środków chemicznych renomowanych firm jak: BAYER, BEST PEST, Acrylmed, Kilco Novartis, Asplant, DownElanco, NATURAN, Zeneca, zarejestrowanych przez Min. Zdrowia.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Po przeprowadzonych zabiegach wystawiamy protokół pozabiegowy i dokumentację na zastosowane preparaty dla Inspekcji Sanitarnych.

Nieustannie przechodzimy szkolenia i seminaria organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników DDD.

Współpracując z naszą firmą Wasze obiekty będą wolne od insektów, gryzoni i fetoru, a także od bakterii i wirusów. Tym samym poziom higieny sanitarnej w nich będzie bez zastrzeżeń.